Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një dukuri të veçantë, pamje nga ylberi mbi Malin e Gramozit.

Përmes një mesazhi në rrjetin social të ‘Facebook’ kreu i qeverisë theksoi se shpreson se ylberi, i tipit Brocken Spectre, të jetë një ogur i bukur në prag të Vitit të Ri.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me ylberin e jashtëzakonshëm, të tipit Brocken Spectre, që ndriçoi mbi malin e Gramozit si një ogur i bukur në prag të Vitit të Ri, ju uroj një të diel të shkëlqyer😍”, shkruan Rama.

Artikulli paraprakNJË TJETËR SHTET FUTET NË IZOLIM PËR SHKAK TË OMICRONIT
Artikulli tjetërMINISTRJA KUSHI TAKIM ME DREJTUES TË INSTITUCIONEVE ARSIMORE TË ZVAP SHKODËR