Artikulli paraprakVELIPOJË, SHTYHET HAPJA E SEZONIT TURISTIK
Artikulli tjetërGJYKATA LEHTËSON POZITËN E KRYEBASHKIAKUT FRROKAJ, I HIQET DHE ‘ARRESTI NË SHTËPI”