Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 11:30, në lagjen “Vasil Shanto”, automjeti me drejtues shtetasin F. H. ka përplasur motorin elektrik me drejtuese shtetasen B. K.

Si pasojë është dëmtuar lehtë shtetasja B. K., e cila është dërguar për mjekim në spitalin rajonal të Shkodrës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikulli paraprakRRËSHEN, MAKINA HUMB KONTROLLIN DHE DEL NGA RRUGA, 3 TË PLAGOSUR
Artikulli tjetërSTAR TREND – 09.04.2024