Reshje te dendura shiu kane perfshire qytetin e Shkodres pasditen e kesaj te premteje .

Ka qene ora 18.45 kur reshjet kane filluar ne forme rebeshi dhe bresheri per tu pasuar me ere te forte dhe vetetima.

Kjo situate ka zgjatur per rreth 30 minuta duke i gjetur te papargatitur qytetaret dhe duke veshtiresuar levizjen.

Artikulli paraprakARRESTOHET NË ITALI SHQIPTARI I KËRKUAR NGA GJERMANIA PËR TRAFIK KOKAINE
Artikulli tjetërPYETEN HABILJAT, ASNJË FJALË PËR SAIMIR TAHIRIN