Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë tifozët shqiptarë se biletat për ndeshjen Shqipëri-Kili do të shiten edhe në pikën fizike në hyrje të stadiumit “Ennio Tardini” në Parma.

Përveçse online, biletat do të mund t’i siguroni duke filluar nga dita e sotme në ora 15:00 deri në 18:00 pranë pikës së shitjes, në stadiumin “Ennio Tardini”. Ndërsa nesër që është edhe dita e ndeshjes, pika e biletarisë fizike në hyrje të stadiumit “Ennio Tardini” do të jetë e hapur nga ora 15:00 deri në 20:30.

Të gjithë tifozët që dëshirojnë të jenë prezent dhe të mbështesin Shqipërinë në ndeshjen miqësore ndaj Kilit, që do të zhvillohet në stadiumin “Ennio Tardini” në ora 20:45, kanë mundësinë të blenë biletat e tyre në dy mënyra; fizikisht pranë biletarisë në hyrje të stadiumit “Ennio Tardini” dhe online në linkun:

https://sport.ticketone.it/catalog/event-detail/it/50073/90600268/

 

Artikulli paraprakMURTAJA DHE GRIPI I SHPENDËVE! SHQIPËRIA NDALON IMPORTIN E MISHIT NGA 6 VENDE
Artikulli tjetërDYSHOHET SE REGJISTROI MË SHUMË NXËNËS PËR TË PËRFITUAR SHUMAT DITORE DHE NGA TENDERAT, TELASHE PËR KUJDESTAREN E KONVIKTIT NË MALËSI TË MADHE