Artikulli paraprakSEKUESTROHEN 2 MINA ME TELEKOMANDË, KALLASHNIKOV DHE MUNICIONE, PRANGA TË RIUT NË MIRDITË
Artikulli tjetër‘ZGJEDHORJA’/ BASHA THIRRJE NDAJ DEPUTETËVE TË BARDHIT DHE BERISHËS: NDALNI LOJËRAT POLITIKE PËR INTERESA VETJAKE, TË NISIM PUNËN PËR REFORMËN