Artikulli paraprak“SHQIPTARËT TË ARRESTOJNË EDI RAMËN”, BERISHA: NUK MERITOJNË NJË KRYEMINISTËR QË I VENDOS DRYNIN PARLAMENTIT
Artikulli tjetërKOHA PËR REFLEKTIM NË DASHURI DHE PUNË, ÇFARË THONË YJET PËR JU SOT