Gjatë aktivitetit të organizuar në kuadër të javës së Europës në Shkodër, është organizuar edhe nje takim me studente te Universiteitt te Shkodres.

Nje nga studentet e fakultetit te drejtesise i është dretuar ambasadores Vlahutin se ne Shqiperi, drejtojne bandat dhe nje qeveri e kapur nga krimi.

Por ambasadorja Vlahutin, i eshte referuar zgjedhjeve, ku ka deklaruar se fatin e tyre shqiptaret e kane ne dore me vote.

 

Artikulli paraprakVLLAZNIA U-17 FITON NË KUKËS, SIGURON PLAY OFF-in
Artikulli tjetërAZILI, VASAK: BOLL MË, IA KENI KALUAR EDHE SIRISË !