Barazimi i fundit i Vllaznisë në ndeshjen ndaj Teutës ishte në fokusin e emisionit “Star Sport”, që transmetohet çdo të hënë në ekranin e Star Plus. Të ftuarit në studio, Edmond Doçi, Alsid Tafili, Apollon Haxhi, Agron Kastrati, si edhe Esat Mala në lidhje direkte komentuan rreth ndeshjes së fundit të ekipit kuqeblu.

“Star Sport” në javët në vijim do të jetë si zakonisht çdo të hënë në ora 21:00.

Artikulli paraprakOSMANI DHE BALAJ: E PËRMBYSIM EGNATIAN
Artikulli tjetërSHKODËR, 160-TENISTË NË TURNEUN BOTËROR