KF Vllaznia njofton mbylljen e bashkëpunimit me futbollistin Darko Dodev. Sulmuesi 25 vjeçar dhe klubi kanë vendosur të ndërpresin me mirëkuptim kontratën mes palëve.

KF Vllaznia e falënderon Darko Dodev për kontributin e dhënë gjatë kësaj periudhe me skuadrën kuqeblu.

#Faleminderit #DarkoDodev !

Artikulli paraprakOPERACION KUNDËR LOJËRAVE TË FATIT, ARRESTOHEN DHE PROCEDOHEN 8 PERSONA
Artikulli tjetër8 DHJETORI/ NESËR PS MBLEDH KONGRESIN, RAMA MBYLL PUNIMET!