26 C
Shkoder, AL

NIGHT STAR – 03.02.2018

http://www.youtube.com/watch?v=_sBgibNSIDM

NIGHT STAR – 21.01.2018

http://www.youtube.com/watch?v=d3VpyywsKYM

NIGHT STAR – LORENC HASRAMA – 20.12.2017

http://www.youtube.com/watch?v=h5WCQUc3sI0

NIGHT STAR – 09.12.2017

http://www.youtube.com/watch?v=JAg7CPmarS4

NIGHT STAR – 30.11.2017

http://www.youtube.com/watch?v=ehJEElflEOc

GENA DHE EDLIR BEGOLLI RRËFEJNË SEKRETET NË NIGHT STAR

Gena dhe Edlir Begolli tregojne se kane fjetur bashke shume here.

Na ndiqni

55,408FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA