FOTO ILUSTRUESE

Ministri Bushati uron fëmijët për 1 qershorin nga Shkodra.

Bushati ka qene i pranishem në shkollën 9-vjeçare “Liria” në Shkodër.Ministri per Europen dhe Punet e Jashtme me rastin e festes se femijeve, u ka shperndare libra femijeve te kesaj shkolle.

Bushati: Urime prindërve dhe mësuesve që përpiqen që brezi i sotëm të rritet më i edukuar dhe më i mirë se brezi ynë.

Artikulli paraprakNDARJA NGA JETA E GAZETARES, ZHVILLOHEN HOMAZHET NË NDER TË SUZANA DIBRËS
Artikulli tjetërBASHA TAKIM URGJENT ME DREJTUESIT KRYESOR TË PD PAS LAJMIT PËR SURVEJIM NGA POLICIA