Në momente decisive, analizash por edhe opinionesh, qytetaret shkodrane nuk ngurojne te japin opinionet e tyre.

Te pyetur ne lidhje me drejtimin e Shkodres gjate 1 viti, shkodranet jane te ndare ne opinionet e tyre, ka nga ata te cilet e perkrahin kryebashkiaken ademi ne punen e saj, por nga ana tjeter, ka edhe nga ata te cilet shprehin pakenaqesi per ate cfare eshte bere deri tani. Megjithate, mandate eshte ende i gjate, ka edhe 3 vite deri ne perfundim te tij, per realizimin e premtimeve dhe projekteve qe kryebashkiakja ademi ka per zhvillimin e shkodres .

Artikulli paraprakJA ÇFARË THA, VOLTANA ADEMI NJË VIT MË PARË
Artikulli tjetërHAPËSIRAT PUBLIKE NË SHKODËR, SI PASOJAT E NJË PASLUFTE