Një 22-vjeçare ka tentuar t’i japë fund jetës . Policia bën me dije se në Urgjencën e Spitalit Korçë, është sjellë nga familjarët shtetasja E. R., rreth 22 vjeçe, banuese në fshatin Orman, Pojan, e cila nga deklarimet e marra rezulton se në banesë, ka tentuar të vetëvritet me thikë dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Informacion paraprak
Më datë 20.11.2021, në orën 18:45, në Urgjencën e Spitalit Korçë, është sjellë nga familjarët shtetasja E. R., rreth 22 vjeçe, banuese në fshatin Orman, Pojan, e cila nga deklarimet e marra rezulton se në banesë, ka tentuar të vetëvritet me thikë dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakSHPËRTHEN DONALDI: MJAFT MË ETIKETUAT SI PARTNERI BORËS, UNË JAM I …
Artikulli tjetërRA NË HUMNERË, HUMB JETËN 24-VJEÇARI SHQIPTAR