Një 29-vjeçar nga Vlora është zhdukur prej 5 ditësh duke humbur kontaktet me familjen.

Ai është Kleant Çela, ndërsa në momentin që është larguar nga banesa ka lënë një letër për familjen dhe të fejuarën, ndërsa nënës i ka thënë se do të shkoj në spital,

pasi kam probleme me kurrizin dhe do të vizitohem.

Në letër shkruhej ‘Po iki përgjithmonë nga shtëpia, po iki jashtë Shqipërisë, mos më kërkoni më, iu uroj gjithë të mirat’.

Artikulli paraprakKAPEN 6 KG HEROINË NË “MERCEDESIN” ME TARGA SHQIPTARE
Artikulli tjetërLIVING – SHIROKA