Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në aksin Qafë Mali-Bajram Curri, ku një automjet ka rënë në lumin e Arstit.

Raportohet se si pasojë e aksidentit dy persona kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar me emergjencë në spitalin e Pukës.

Sakaq, ende nuk dihen shkaqet e aksidentit apo gjendja shëndetësore e të plagosurve.

Artikulli paraprakKANDIDATI I PS BENET BECI INTERVISTË NË MCN
Artikulli tjetër“PO NA FYENI”/ MJEKËT E FAMILJES LETËR RAMËS PËR SHTESAT NË PAGA