Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në qendër të qytetit te Elbasanit. Një makinë tip Mercedes Benz ka devijuar nga rruga duke u përplasur me pemët e parkut që ndodhen pranë pallatit të sportit.

Nga përplasja është lënduar lehtë shoferi i makinës i cili është dërguar në spital.

Fatmirësisht nuk ka pasur kalimtarë në rrugë ky aksident.

Artikulli paraprakINVESTIMI PËR MBROJTJEN NGA GËRRYERJA DHE PËRMBYTJET, MINISTRJA E BUJQËSISË INSPEKTON PUNIMET NË BËRDICË
Artikulli tjetërVLLAZNIA , THYEN LAÇIN “MREKULLIA” VJEN NGA STOLI NË MINUTËN E 49