Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në rrugën e Malësisë së Madhe.

Burimet bëjnë të ditur se si pasojë e këtij aksidenti ka ndërruar jetë një person, i identifikuar si J.Reka.

Forcat e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti të rëndë.

Artikulli paraprakVËLLAI KËSHILLTAR I MINISTRES BALLUKU? REAGON BELIND KËLLIÇI: JA E VËRTETA
Artikulli tjetërU PËRPOQ TË FUSTE CELULAR NË USHQIMET E DJALIT NË BURG, ARRESTOHET 65-VJEÇARI