Një aksident i rëndë ka tronditur Shqipërinë në orët e para të mëngjesit.

Nga ky aksident kanë mbetur të vdekur 8 persona, 7 emigrantë të Lindjes së Mesme dhe shoferi nga Shkodra. Makina ka fluturuar 80 metra në ajër derisa është përplasur.

Dyshohet se shoferi nga Shkodra ishte duke ecur me shpejtësi gati 180 km në orë për t’ju shmangur policisë.

Artikulli paraprakGREVA E SINDIKATËS DOGANORE, MBYLLEN TË GJITHA PIKAT KUFITARE ME GREQINË, LEJOHEN TË KALOJNË VETËM…
Artikulli tjetërSHI DHE VRANËSIRA NË DISA ZONA! SA DO ARRIJNË TEMPERATURAT DITËN E SOTME