Ky emision mundësohet nga:

Artikulli paraprakPSE FJALIMI I MBRETËRESHËS THEU REKORD SHIKUESHMËRIE NË NATËN E KRISHTLINDJEVE?
Artikulli tjetërRESHJE SHIU DHE DËBORË, MOTI I KEQ PËRFSHIN VENDIN