Ne foto Rakip Roli

Policia ka mundur të identifikojë dy autorët e vrasjes së ndodhur mëngjesin e sotëm në Laç, ku u ekzekutua me breshëri plumbash biznesmeni Rakip Roli.

Bëhet me dije se është shpallur në kërkim shtetasi me iniciale S.L dhe djali i tij për vrasjen e Rakip Rolit.

Dyshohet se shkak për vrasjen janë bërë konfliktet që autorët kanë pasur më herët me djemtë e viktimës.

Artikulli paraprakFOTO/ SHEMBET HYRJA E TUNELIT, SHIHNI SI ËSHTË MBULUAR NGA MASAT SHKËMBORE DHE DHERAT
Artikulli tjetërSITUATA E COVID-19/ MINISTRIA E SHËNDETËSISË JEP SHIFRAT