Taulant Balla ishte sot pjesë e varrimit të efektivit të rënë në detyrë, Afrim Bunjakut.

“Përulje dhe nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrës!”- shkruan Balla.

Artikulli paraprakMIJËRA QYTETARË I JAPIN LAMTUMIRËN POLICIT TË VRARË NË KOSOVË, KURTI: ME TERRORIN DHE KRIMIN, NUK KA KOMPROMIS
Artikulli tjetërARRESTI KARDIAK/ DY SIMPTOMA PARALAJMËRUESE 24 ORË PËRPARA