Kreu i grupit parlamentar të PD-së Gazment Bardhi do të mbledhë nesër grupin Parlamentar të Partisë Demokratike. Demokrati mësohet se iu ka dërguar një mesazh kolegëve të tij se mbledhja do të mbahet në orën 13:00 në sallën e grupit në Kryesinë e Kuvendit.

“Të nderuar kolegë, Si zakonisht, nesër, e martë, ora 13:00 do të zhvillojmë mbledhjen e grupit parlamentar, në sallën e grupit në Kryesinë e Kuvendit. Ju falenderoj!”, thuhet në mesazhin e Bardhit.

Artikulli paraprakKAMBERI U RIZGJODH SI DEPUTET NË PARLAMENTIN SERB, BEGAJ: UROJ QË KONTRIBUTI JUAJ T’U SHËRBEJË…
Artikulli tjetërRAMA DHE BEGAJ NË MBRËMJEN GALA TË FSHF-SË I DORËZOJNË SYLVINHO-S SHTETËSINË SHQIPTARE