Kreu i opozites Lulzim Basha ka qene i ftuar ne koncertin e organizuar nga Bashkia Shkoder ne kuader te festes se Pavaresise.

Basha eshte shprehur i lumtur qe ndodhet ne Shkoder ne kryeqytetin e kultures, dhe kremton 105 vjetorit ne kete aktivitet festiv.

Basha i shoqeruar edhe nga deputetet e Shkodres se bashku me drejtues vendore, kane qendruar se bashku pas perfundimit te koncertit ne ambjentet e Hotel Colosseo.

Artikulli paraprakKËRCËNON DY STUDENTET ME PUBLIKIM VIDEOSH,DEKLAROHET FAJTOR
Artikulli tjetërE RRAHU FATORINOJA I AUTOBUSIT, PAS DY JAVËSH BURRI VDES NË SPITAL