Kreu i PD-së Sali Berisha ka publikuar një video nga protesta e djeshme, për të cilën thotë se e ka filmuar ministri i Brendshëm Bledi Çuçi nga tarraca e Kryeministrisë dhe ia dërgoi kryeministrit Edi Rama në Vlorë.

“Miq, kjo është një video që filmoi Çuçi nga tarraca e kryeministrisë dhe fantaksi Ramën në Vlorë”, shkruan Berisha.

Artikulli paraprakRAMA ÇOI GAZETARIN NË “RIEDUKIM” PËR 3 MUAJ, REAGON OSBE: LIRIA E MEDIAS PËR TË RAPORTUAR ËSHTË TREGUES THEMELOR I DEMOKRACISË
Artikulli tjetër“SPAK, BOLL MBYLLE SYTË E VESHËT”, VASILI: NË KATËR DITË KATËR ÇMIME TË NDRYSHME PËR NAFTËN, QEVERIA BËN PAZARE ME OLIGARKËT