Një aksident me motor është shënuar në afërsi të fshatit Drithas në Maliq.

Mësohet se një shtetas ka rënë nga motori.

Një ambulancë është nisur drejt vendngjarjes, ndërsa nuk dihet gjendja e drejtuesit të mjetit.

Artikulli paraprakVUÇIÇ NXJERR FOTOT ME RAMËN DHE ZAEV NGA DARKA: BISEDIME TË RËNDËSISHME, LIDHEMI DHE BASHKËPUNOJMË MË FORT
Artikulli tjetërLAJM I FUNDIT/ TË SHTËNA ME ARMË ZJARRI NË LEZHË, INFORMACIONET E PARA