Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Ti dho krejt” dhe tekstin e këngës e ka shkruar ajo vetë në bashkëpunim me Elinel, ndërsa për muzikën është përkujdesur Deard Sylejmani.

“Ti dho krejt”, është publikuar në kanalin YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

Artikulli paraprakAKSIDENT, HUMB KONTROLLIN E MJETIT DHE DEL NGA RRUGA, PLAGOSET 25-VJEÇARI
Artikulli tjetërPLAS GRUSHTI, DY TË RINJ ZBRESIN NGA MAKINAT DHE KONFLIKTOHEN NË MES TË RRUGËS