Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 19:00, në banesën e shtetasit T. K., në fshatin Gimaj, Shalë, ka rënë zjarr dhe për pasojë është djegur banesa ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht si pasojë e shkëndijës elektrike.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut të rënies së zjarrit dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprak‘GLLABËROHET’ NGA FLAKËT BANESA NË SHKODËR, SHKRUMBOHET TOTALISHT
Artikulli tjetërHAMASI SHENJA RIGJALLËRIMI NË PJESËT E GAZËS