Ka ardhur në jetë fëmija i parë i vitit 2022.

Mësohet se fëmija është djalë dhe gëzon shëndet të plotë

Artikulli paraprakMBËRRIN VITI I RI NË SHQIPËRI/ JA MOMENTET MË TË BUKURA
Artikulli tjetërPRINDËRIT AFGANË SHESIN VAJZAT E VOGLA PËR MARTESË QË TË USHQEHEN