Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Do të jetë një javë me fat për ju. Një nga më me fat të këtij viti. Në fakt, do të keni hënën në krah, e cila do t’ju sjellë shumë mundësi për të shfrytëzuar sa më shumë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Të hënën do të jeni pak nervoz gjatë javës për shkak të Marsit që do t’ju vërë në provë. Por të jeni të sigurt Afërdita, sidomos nëse jeni beqarë, do ju bëjë të kaloni një fundjavë të këndshme.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Të hënën gjatë orëve të ardhshme të këtij muaji mars do të jeni ende pak të lodhur dhe fatkeqësitë e Venusit dhe Marsit sigurisht që nuk do t’ju ndihmojnë. Kështu që duhet të bëni pak durim.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Të hënën dashuria, falë Hënës dhe Venusit, do të jetë shumë pozitive për ju. Veçanërisht nga e hëna në të mërkurë. Por kujdes, duke nisur nga e enjtja do të ketë diskutime për t’u përballur. Mundohuni të qëndroni të qetë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Prej të hënës ju pret një javë me revolucione të mëdha në fusha të ndryshme të jetës suaj. Do ketë debate për të zgjidhur si në punë ashtu edhe me partnerin. Mundohuni të qëndroni të qetë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Prej të hënës Afërdita do të vazhdojë t’ju vërë në provë gjatë orëve në vijim dhe do të krijojë disa probleme për marrëdhënien tuaj. Jini të durueshëm dhe kërkoni dialog me partnerin tuaj.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Kjo e hënë kushtojini vëmendje të veçantë të martës, të mërkurës dhe të enjtes. Hëna do të jetë armiqësore ndaj jush. Lehtësia duke filluar nga e premtja. Mbajeni edhe pak.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Prej të hënës më në fund do të prekeni nga një kalim i këndshëm i Venusit, i cili do t’ju dhurojë disa ditë të bukura, veçanërisht gjatë fundjavës.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Të hënën jini të kujdesshëm dhe të durueshëm gjatë ditës dhe të martën ditën tjetër. Por kujdes, gjatë gjithë javës do të ketë çështje për të zgjidhur për shkak të Venusit në kundërshtim. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të ftohtë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Të hënën dashuria do të vazhdojë të jetë vërtet fantastike gjatë orëve të ardhshme në fund të marsit. Për sa i përket punës, yjet do ju ndihmojnë të zgjidhni disa çështje të pazgjidhura.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Të hënën me Merkurin në lidhje gjatë javës që do t’ju çojë gjithnjë e më tej në pranverë, mund të prisni disa surpriza të këndshme për t’i shijuar në maksimum.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Të hënën me Venusin në lidhje mund të keni disa takime të këndshme gjatë javës në fund të marsit që fillon në këtë kohë. Hapuni me të tjerët. Mundohuni të shikoni përreth me një zemër të hapur dhe një kokë mbi supet tuaja.

Artikulli paraprakSHPËRTHIM ME TRITOL NË OBORRIN E BANESËS NË SHKODËR, POLICIA NIS HETIMET
Artikulli tjetërKËTË JAVË NA PRESIN DITË ME SHI, E PREMTJA SJELL DIELL