Një 43-vjeçar është arrestuar nga policia për shkak se akuzohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij të mitur.

Raportohet se i arrestuari është J.D, 43-vjeç dhe është arrestuar nga policia e Kamzës.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 bënë ndalimin e shtetasit J. D., 43 vjeç, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij të mitur.

Artikulli paraprakMETA: SHQIPËRIA TË PËRMBUSHË DETYRIMET SI ANËTARE E NATO, TË BASHKOJMË PËRPJEKJET PËR TA …
Artikulli tjetër13-VJEÇARI DYSHOHET SE U VETËVAR DUKE BËRË VIDEO PËR TIK-TOK, REAGON MINISTRIJA KUSHI