Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnje. Policia bën me dije se rreth orës 18:00, në spitalin e Lushnjës është sjellë nga prindërit pa shënja jete, djali i tyre 13-vjeçar, banues në fshatin Golem, i cili dyshohet se është vetëvarur në banesë.

Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:00, në spitalin e Lushnjës është sjellë nga prindërit pa shënja jete, djali i tyre 13-vjeçar, banues në fshatin Golem, i cili dyshohet se është vetëvarur në banesë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentimin e plotë të saj.

Artikulli paraprakKONFLIKTI ME VIKTIMA NË VELIPOJË / RAMA: TË MOS PËRSËRITEN SITUATA DRAMATIKE…
Artikulli tjetërMBYLLET NDESHJA VLLAZNIA – KASTRIOTI , SULMI “BËN ME KRAHË” THOMAS BRDARIC