Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Fier, ku ka humbur jetën një 20-vjeçar.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në Hamil, ku një automjet tip “Volkswagen” ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit.

Artikulli paraprakPRAG FUNDVITI, RËNDOHET TRAFIKU NË SHKODËR
Artikulli tjetër(VIDEO) REAGIMI I SEMIT KUR DONALDI THA SE DONTE TË KALONTE NATËN ME BEATRIX PA KAMERA KRYEFJALA E RRJETEVE SOCIALE