Një shqiptar është plagosur me armë gjahu në Greqi. Mediat greke shkruajnë se ai është transportuar me urgjencë në spitalin e “Papageorgiou” në Selanik.

Sakaq nuk ka detaje mbi identitetin e tij dhe as për gjendjen shëndetësore në të cilën ndodhet.

Sakaq, policia ka arrestuar një person që dyshohet si autori i plagosjes.

Artikulli paraprakTRONDITËSE/ USHTARËT E PUTINIT VENDOSIN GRANATË NË PIANON E 10-VJEÇARES, POR…
Artikulli tjetërABAZOVIÇ: SUNDIMI I LIGJIT DHE ZHVILLIMI EKONOMIK DY PRIORITETET E QEVERISË