Një ngjarje e rëndë është shënuar në Pogradec. Burime zyrtare të policisë, bëjnë me dije se në spitalin e qytetit, është dërguar pa shenja jete 81-vjeçarja S. Sh., e cila është gjetur e vetëvarur nga familjarët. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Pogradec/Informacion paraprak

Më datë 28.11.2021, rreth orës 18:55, në Spitalin e Pogradecit ka mbërritur e pa jetë, shtetasja S. Sh., 81 vjeçe, banuese në Pogradec, e cila është gjetur nga familjarët e saj e vetëvarur në banesë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakSITUATA NGA MOTI, POLICIA APEL SHOFERËVE: ECNI ME SHPEJTËSI TË ULËT DHE MOS BËNI PARAKALIME TË GABUARA
Artikulli tjetërHAJDUTËT U PREZANTUAN SI POLICË, GRABITET BANESA E TË MOSHUARIT