I FTUAR NË STUDIO AKTORI DHE VËNËSI NË SKENË BRUNO SHLLAKU 

[iframe width=”100%” height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/oknoGbTmSHw?showinfo=0″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakPRAG PROTESTA E PD-së, RAMA TAKOHET ME KRYEPARLAMENTARIN META
Artikulli tjetërPROTESTA E OPOZITËS, POLICIA MASA TË RREPTA SIGURIE