Kreu i PD Sali Berisha, ka zgjedhur bregdetin për të pushuar këtë fundjavë.

Larg nga skena politike siç edhe jemi mësuar ta shohim, kreu i PD, përshëndet me një foto të publikuar në Facebook, ndërsa uron pushim të këndshëm, për ndjekësit e tij.

I veshur sportiv, Berisha i kthehet ‘zakonit’ të vjetër duke bërë ecje.

“Mire mëngjes miq, pushim te këndshem! sb”, shkruan ai.

Artikulli paraprakPOLICIA BËN BILANCIN: NË NJË JAVË JANË ARRESTUAR 136 PERSONA DHE 334 TË TJERË JANË SHPALLUR NË KËRKIM
Artikulli tjetër“SHTËPIA E BARIT” NË MALËSINË E MADHE, POLICIA JEP DETAJE NGA OPERACIONI: 9 TË ARRESTUAR, 1 NË KËRKIM