Vllaznia U-16 barazon 1-1 ne turneun nderkombetar mes ekipit te Lokomotibes se Moskos.

Skuadra shkodrane po po ben nje paraqitje te mire ne kete turne. Golin e pare e shenoi ekipi rus ne pjesen e pare ndersa ne te dyten Vllaznia U-16 barazoinpas nje autogoli te ekipit kundershtar. Vllaznia ka edhe disa ndeshje te tjera deri ne perfundim te ketij turneu qe po zhvillohet ne Ulqin te Malit te Zi.

/ Star Plus TV /

Artikulli paraprakAKSIDENT NË KRYEBUSHAT
Artikulli tjetërSFIDAT DHE ROLI I PSIKOLOGUT NË SHKODËR