Moderatorja shumë e dashur, Marina Vjollca merr gjithmonë vëmendjen sidomos tani që po pret të bëhet nënë. Moderatorja dhe Getoar Selimi, të cilët kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë, do ta zgjerojnë familjen e tyre me ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë.

Moderatorja ka ndarë shpeshherë foto gjatë pritjes së ëmbël por nuk ka dhënë detaje më tepër. Por së fundmi, ajo ka konfirmuar zërat që kanë qarkulluar prej kohësh se do të bëhet me një vajzë. Teksa ka zbuluar për ndjekësit pak nga dhoma e vogëlushes, Marina shkruan: “Mezi po të presim picirukja jonë”.

Artikulli paraprakTRAJLERI “GËLLTIT” AUTOMJETIN, SHOFERJA SHPËTON PËR MREKULLI
Artikulli tjetërÇFARË PROBLEMESH KRIJOJNË “MBETURINAT” NË HAPËSIRË?