Pa u mbushur 24 orë nga dalja prej “Big Brother VIP”, Big Mama i është kthyer punës, respektivisht dasmave.

Nga burime të sigurta, Prive.al e ka të konfirmuar se ajo është këngëtarja kryesore në dasmën e futbollistit të njohur nga maqedonia, Mevlan Murati.

Eventi po zhvillohet në Maqedoni mbrëmjen e sotme dhe si i tillë vetëm sa i shton “benzinë zjarrit” se dalja ka qenë e planifikuar.

Dihet që datat për këngëtarët caktohen muaj e madje edhe vite më herët dhe në asnjë variant, çifti nuk do të rrezikonte që të llogariste në “televotim” apo “daljen vullnetare” të Bigit që mbërriti sonte të jetë pjesë e eventit.

Artikulli paraprakRRITET NDJESHËM NUMRI I VIKTIMAVE NGA COVID-19 NË VEND, REGJISTROHEN…
Artikulli tjetërRAMA ZBULON SE KUSH I KTHEN PËRGJIGJET NË FACEBOOK