Viktima e atentatit të sotëm në Shkodër rezulton invalid dhe sipas informacioneve të para ka qëlluar edhe ai me 16 plumba me armë automatik kallashnikov drejt autorëve.

Mësohet se djali i viktimës ka marrë në telefon policinë.

“Hajdeni se me kane vrare babën”, mësohet t’u ketë thënë djali policëve.

Artikulli paraprakFOTO+VIDEO/ VRASJA NË SHKODËR, AUTORËT QËLLUAN NGA MAKINA, NË VENDIN E NGJARJES GJENDET NJË AUTOMATIK
Artikulli tjetërU VRA SOT NË SHKODËR, I MOSHUARI U ARRESTUA NË 2011 PËR ARMË E DROGË, JA ÇFARË THOSHTE POLICIA