Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Durrës, ku një i ri ka vrarë veten.

Ngjarja ndodhi rreth orës 16:40, në banesën e tij dyshohet se ka varur veten shtetasi F. K., 24 vjeç, banues në lagjen Nr.13, Durrës, të cilin e ka gjetur pa shenja jete babai i tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet se vuante nga depresioni.

Artikulli paraprakCOVID-19 NË SHQIPËRI, RRITET NUMRI I VIKTIMAVE DHE INFEKTIMEVE, JA SHIFRAT DITORE
Artikulli tjetërDJALI 10-VJEÇAR ME ORIGJINË SHQIPTARE, SI U VRA NGA BABAI PAS KONFLIKTIT PËR DIVORCIN ME NËNËN E TIJ