Kombëtarja shqiptare e futbollit po luan sot në 20:45 kundër Moldavisë në “Air Albania”. Prezent në stadium është edhe kryeministri i vendit, Edi Rama. I shoqëruar nga djali i vogël Zaho dhe bashkëshortja Linda, Rama këtë herë ndjek nga tribuna VIP Kombëtaren.

Artikulli paraprakPARLAMENTI EVROPIAN MIRATON LIGJIN MBI PËRDORIMIN E INTELIGJENCËS ARTIFICIALE
Artikulli tjetër“PALËT TI KTHEHEN DIALOGUT”, DASH SËRISH THIRRJE BEOGRADIT