Një 27-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Cërrik, pasi i ka shpërthyer në dorë një sasi lënde plasëse.

Ngjarja u regjistrua rreth orës 12: 30 në vendin e quajtur kryqëzimi i Fermës, teksa sipas policisë ngjarja ka qenë aksidentale. Nuk bëhet me dije lënda plasëse që i riu me inicialet E. R. kishte në dorë.

Rrethanat e kësaj ngjarje janë ende të paqarta, teksa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Artikulli paraprakIRONIZON RAMA: JA ÇFARË I UROJ ILIR METËS, SALI BERISHËS E LULZIM BASHËS
Artikulli tjetërSHKODËR, “QENDRAT SHËNDETËSORE HAPUR PËR PUSHIME”