Artikulli paraprakSHKODËR/ U KAP ME SHKOPINJ BEJSBOLLI, LËNDË NARKOTIKE DHE FISHEKË, NË PRANGA NJË 23-VJEÇAR, NËN HETIM NJË TJETËR
Artikulli tjetërPËRMBYTJET NË SHKODËR,KRYEMADHI TAKON KRYEBASHKIAKEN ADEMI: DUHET TË ANGAZHOHEMI BASHKËRISHT