Artikulli paraprakRAMA ZBARDH TELEFONATËN 45-MINUTËSHE ME MERKELIN: VENDOSËM TË GJITHA PIKAT MBI “I”
Artikulli tjetërFËMIJËT DHE GRATË NË KAMPE PAS RËNIES SË ISIS/ LLESHAJ: SFIDË E VAZHDUESHME KTHIMI I TYRE! TERRORIZMI NUK NJEH KUFIJ