Sporti është një prej krenarive të Shkodrës që me programin tonë do të ketë investime, mbështetje dhe vlerësimin e duhur. Bashkë Fitojmë.

https://fb.watch/kncbgg_erO/?mibextid=DcJ9fc

Artikulli paraprakKANDIDATI I PS BENET BECI: BASHKIA SHKODËR DUHET TË JETË NJË PARTNER REAL PËR BIZNESIN
Artikulli tjetërLAJM I FUNDIT/ SHQIPTARI VRET TË BIJËN 16-VJEÇARE DHE NJË SHTETAS ITALIAN