Frymë fitoreje dhe mbështetje që qytetaria shkodrane na e ka dhënë gjithmonë, duke besuar tek vizioni dhe dashnia për Shkodrën. Rajoni 3 bashkë me rajonet e tjera të qytetit dhe njësitë administrative do ta bëjnë më të bukur dhe të thellë fitoren e 14 Majit. Sepse programi ynë është alternativa e duhur dhe e vetmja për Shkodrën. Bashkë fitojmë

https://www.facebook.com/photo/?fbid=621920936621349&set=pcb.621921673287942

Artikulli paraprakKANDIDATI I PS BENET BECI TAKIM ME BANORËT NË LIVADE
Artikulli tjetërAKSIDENT NË ITALI, HUMB JETËN 24-VJEÇARI SHQIPTAR, DY TË PLAGOSUR