Shtëpisë së “Big Brother VIP” mbrëmjen e sotme do të bashkohet këngëtarja e njohur maqedonase-shqiptare, Big Mama.

Burime pranë “Who” bëjnë me dije se artistja do të nisë sot rrugëtimin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Big Mama njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe besojmë së futja e saj brenda shtëpisë do të sjellë një energji të re.

Artikulli paraprakRAMA: DYFISHOHET NDIHMA EKONOMIKE PËR 15 MIJË FAMILJE QË KANË 3 FËMIJË NËN 18 VJEÇ
Artikulli tjetërTEUTA DHE VLLAZNIA NDAHEN NË PAQE, SHKODRANËT MARRIN NJË PIKË ME 10 VETË