Fitorja e Vllaznisë në “Klasiken” ndaj Tiranës ishte në fokusin e emisionit sportiv “Star Sport”, që transmetohet çdo të hënë në ekranin e Star Plus. Klodian Duro në lidhje direkte dhe Edmond Doçi, Alsid Tafili, Arbër Shytani e Florind Bardulla në studio dhanë opinionet e tyre për ekipin kuqeblu.

Emisioni në javët në vijim do të jetë si zakonisht çdo të hënë në ora 21:00, për diskutime rreth skuadrës së Vllaznisë dhe jo vetëm.

Artikulli paraprakRIHAP DYERT PALLATI I KULTURËS NË LEZHË
Artikulli tjetërSHFAQJA “GAZ PAÇ O MOJ SHKODËR”